Tercüme Bürosu
Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Fince Yazılı Tercüme Hizmetleri

Fince Akademik Tercüme Hizmetleri

Ülkemizde ve dünyada üniversite bünyesinde eğitim gören öğrenciler uzman olmak istedikleri alan için birçok çalışmaya ihtiyaç duyarlar. Çok farklı kaynaklardan, sitelerden araştırmalar yaparak alanının en iyisi olmaya çalışırlar. Fakat kendi dillerinde olan bazı kaynaklar yetmeyebilir. Fince yazılmış olan kitapları, dergileri, raporları da incelemeleri gerekebilir. Bunun sonucunda uzman bir kadroya sahip, kişinin kendi diline en iyi şekilde tercümesini yapacak bizler; Fince akademik makalelerinizde, Fince akademik tezlerinizde ve bir çok alanda hizmetinizdeyiz.

Fince Medikal ve Tıbbi Tercüme Hizmetleri

Majestic Tercüme Bürosu, sağlık sektöründe hizmet veren tüm özel ve kamu kuruluşlarının, hastanelerin, ilaç firmalarının, ve tıbbi/medikal sektöründe hizmet veren tüm şirketlerin Fince tıbbi raporlarını, Fince sözleşmelerini, Fince teknik şartnamelerini, Fince sertifikalarını, Fince ihale dokümanlarını, Fince üretim anlaşmalarını, Fince faaliyet raporlarını, Fince biyo istatistiksel analizlerini, Fince medikal araç-gereç kataloglarını ve her türlü Fince tıbbi çeviri evraklarını alanlarında uzman geniş Fince mütercim-tercüman kadrosuyla tercüme etmekte, Fince teknik tercümanlar tarafından yapılan Fince tercümeler alanlarına göre hekim, kimyager ve biyologlar tarafından düzenlenmektedir.

Fince Noter Onaylı Tercüme Hizmetleri

Fince Noter tasdik işlemi; Fince belgedeki imzanın doğruluğunu ve Fince belgeyi imzalayanın sıfatını onaylamak suretiyle yabancı bir resmi belgeye geçerlilik kazandıran idari bir işlemdir.

Fince Noter Yeminli Tercüme ise yeminli tercüme bürosunda tercüme edilecek dosyanın kaynak dilden hedef dile aslına uygun olarak tercüme edilmiş ve tercümeyi yapan tercüman tarafından imzalanmış, kaşelenmiş halidir.

Fince Yeminli tercümanımız yazılı işlemlerin haricinde sözlü yeminli tercüme işlemi de yapmaktadır.

Fince Sözlü yeminli tercüme işlemi yabancı uyruklu kişilere noter huzurunda Fince vekâletname, Fince muvafakatname, Fince şirket ana sözleşmesi, Fince imza beyanı, Fince araç alım satım, Fince taahhütname, Fince şirket devri, Fince evlilik sözleşmesi, Fince gayrimenkul alım satım, Fince pasaport gibi işlemlerde belgenin içeriğini anlatarak işlemin noter huzurunda yapılmasıdır. Fince Sözlü yeminli tercüme sadece noterde olan bir işlem değildir. Fince Sözlü yeminli tercüme Tapuda, Nikâhta, Mahkemelerde de Fince yeminli tercümana ihtiyaç duyulmaktadır.

Noter tasdik işlemi noterde olan bir işlemdir. Noter ayrı bir işlem ayrı bir ücret ve kişiye aittir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Fince Hukuki Tercüme Hizmetleri

Fince Medeni hukuk, Fince vergi hukuku, Fince uluslar arası hukuk, Fince sigorta hukuku, Fince şirket hukuku, Fince mülk hukuku, ve Fince deniz ticareti gibi Fince hukuki tercüme hizmetleri Majestic Tercüme Bürosu, Fince mütercim tercümanımıızın uzmanlık alanıdır.

Noter huzurunda ya da adliyelerde her türlü Fince hukuki işlem ve mahkemelerdeki her türlü Fince yazılı ve sözlü işlemler uzman Fince hukuki tercümanlar tarafından yapılır. Her nevi Fince sözleşme, Fince şirket kuruluş tüzükleri, Fince dava dokümanları, Fince hukuki pazarlama, Fince patent tercümesi ve Fince proje bazlı tüm Fince hukuki evraklar Fince hukuki tercümanımız tarafından çevrilip, hukukçular tarafından edite edilir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

 

Fiyat Teklifi

+