Kazakça Spor Tercümanlığı

Şu anda Türkye’de Kazakça spor tercümanlığı konusunda Avrupa’dakine benzer bir kurumsal yapı olmamakla birlikte genelde tercümanlık görevi bir yerden bulunmuş tanıdıklara yaptırılıyor. Bu her zaman ortaya kötü çevirilerin çıkmasını gerektirmiyor, çünkü takım ve teknik direktör tercümanlarını işlerini severek ve tüm ilgilerini vererek yapıyorlar. Ama yine de bu kadar çetrefilli ve profesyonel bazı teamüllerin oturmamış olduğu bir spor ortamında ortaya zengin ve her geçen gün zenginleşen bir trajikomik videolar koleksiyonu çıkıyor. Bu noktada biz Majestic Tercüme olarak Kazakça Spor Tercümanlığı hususunda size en iyi hizmeti vermekteyiz.

Kazakça Futbol Tercümanlığı

Türkiye özellikle futbola ilginin inanılmaz yüksek olduğu bir ülke. Futbolun insanların hayatındaki yerini anlamak için herhangi bir takımın formasını giyerek yolda yürümeniz yeterli. Tanımadığınız insanlar sizle şakalaşacak, size tezahürat yapacak hatta size indirim bile teklif edeceklerdir. Bu noktada yabancı futbolcularla iletişimi sağlamak için Kazakça futbol tercümanlığı devreye girmektedir.

Kazakça Model Avrupa Birliği Projesi Ve Kazakça Çeviri

MEU, (Model European Union), isminin de belirttiği gibi, AB Parlamentosu’nun küçük ölçekli bir modelinin, Avrupa’nın her yerinden gelen yaklaşık 200 öğrenci ve yeni mezun genç tarafından gerçek mekanında ve aslına çok uygun olarak canlandırıldığı bir kültürel program. MEU benzer model programlar arasında en büyüğü ve simultane Kazakça çeviri rolünü de içeren tek program.

MEU çerçevesinde, Avrupa’nın her yerinden gelen yüzlerce gönüllü genç Strasbourg’da 1 hafta geçiriyor ve AB Parlamentosu’nun binasında, Parlemento’nun bir gününü ve rutin süreçlerini gerçeğe uygun bir ciddiyette canlandırıyor. Programa gelen yüzlerce Avrupalı genç hafta boyunca gazeteci, lobici, organizatör/görevli, bakan, vekil (en kalabalık grup) ve tabi ki en önemlisi Kazakça tercüman (ikinci en kalabalık grup) görevlerini yerine getiriyor.

 

Fiyat Teklifi

MAJESTIC TERCÜME BÜROSU

Adres : Demetgül Mah. Şehit Cem Ersever Cad. Üçler Apt. No: 28/6 Demetevler
Telefon : 0850 304 13 32
E-Posta : majestictercume@gmail.com
Web : www.majesticseo.gen.tr

BİZDEN HABERLER

E-POSTA ABONELİĞİ

TERCÜME BÜROSU yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2013 MAJESTIC TERCÜME BÜROSU Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | ilahi grubu | 300c yedek parça

seo