Fince Tercümede Fiyat Teklifi

Fince çevirileri kimler yapıyor; Türkçe veya Fince dillerinde tahsil görmüş, alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından ve uzun süre Türkçe Fince veya tam tersi yönde çeviri yapmış olan tercümanlar tarafından Fince çeviri hizmeti yapılmaktadır.

Çoğunlukla çevirdiğimiz evraklar; Fince Mektup,Fince  Diploma tercümesi, Fince Transkript, Fince Faliyet belgesi, Fatura çevirisi, Fince Ticaret sicil çevirisi, Fince Tez, Fince Broşür, Fince İmza sirküleri, Fince Web site çevirisi,Fince Şirket sözleşme, Fince Sigorta poliçesi, Fince Pasaport çevirisi, Fince İkametgah senedi, Fince Vekalet sözleşmeleri, Fince  Nüfus cüzdanı çevirisi Fince Nüfus kayıt örneği v.b özelliklerdeki dökümanların Fince veya Türkçe 'ye yazılı çeviri yapılmaktadır.

Fince tercüme bir sayfa standartı; Fiyat ve süre gibi konularda sizlere bilgi verebilmemiz için dökümandaki yazı yoğunluğunu ve teknik yapısını bilmemiz gerekmektedir. Yazı yoğunluğu, karakter sayımına göre olup sayfa oluşumuda bu esasa göre yapılmaktadır. 1000 karakter boşluklarda dahil bir sayfa olarak düşünülmektedir. Fince çevirilerimizde teslimat süresi ise sizin için en uygun ve en kısa sürede olarak belirlenmektedir. Tüm Türkiyeye hizmet veren Majestic tercüme evraklarınızın gizliliğini güvenliğini koruyarak işlemleri gerçekleştirmektedir.

 

Fiyat Teklifi

MAJESTIC TERCÜME BÜROSU

Adres : Demetgül Mah. Şehit Cem Ersever Cad. Üçler Apt. No: 28/6 Demetevler
Telefon : 0850 304 13 32
E-Posta : majestictercume@gmail.com
Web : www.majesticseo.gen.tr

BİZDEN HABERLER

E-POSTA ABONELİĞİ

TERCÜME BÜROSU yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2013 MAJESTIC TERCÜME BÜROSU Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | ilahi grubu | 300c yedek parça

seo