Arapça Sözlü Tercüme Hizmetleri

Arapça Ardıl Tercüme

Duruşmalar, iş toplantıları, basın açıklamaları, konferanslar, iş seyahatleri, fabrika gezileri vb. alanlarda verilen Arapça sözlü tercüme hizmetidir.
Ülkemizdeki Arapça Ardıl Tercüme ihtiyacı ticari ilişkilerimizin yoğun olduğu bölgelere göre ve dillerin kullanım oranına göre şekillenmektedir. Dolayısıyla önde gelen avrupa dillerinde ve doğuda Arapçada Ardıl Tercüme yoğunluğu göze çarpmaktadır. Arapça Ardıl tercüme sırasında konuşmacı konuşmasını kısa paragraflar halinde böler ve konuşma sırasında da Arapça tercüman yazılı notlar alır. Konuşmacı durakladığı zaman tercüman konuşulan kısmı tercüme eder ve bu döngü konuşma bitene dek devam eder. Detaylar için bize ulaşın.

Arapça Simültane Tercüme

Arapça Simultane çeviri konferanslar, paneller, seminerler veya kongreler sırasında konuşmacının söylediklerini anında istenen dile tercüme etmektir. Arapça Simultane çeviri doğası gereği çok yapılması en zor tercüme dallarından biridir. Çünkü kendi dilimizde bile bir konuşmayı aynen değiştirmeden nakletmek zor ise bunu başka bir dile anında Arapça tercüme edip sunmak çok daha zordur. Ancak söz konusu toplantılar başlamadan önce konuşma metinlerinin bir kısmı dahi Arapça tercümana ulaştırılabilirse, bu onun işini kolaylaştıracak, yapılacak Arapça tercümenin kalitesini yükseltecektir.

 

Fiyat Teklifi

MAJESTIC TERCÜME BÜROSU

Adres : Demetgül Mah. Şehit Cem Ersever Cad. Üçler Apt. No: 28/6 Demetevler
Telefon : 0850 304 13 32
E-Posta : majestictercume@gmail.com
Web : www.majesticseo.gen.tr

BİZDEN HABERLER

E-POSTA ABONELİĞİ

TERCÜME BÜROSU yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2013 MAJESTIC TERCÜME BÜROSU Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | ilahi grubu | 300c yedek parça

seo